У БДМУ розпочала роботу 96-а підсумкова наукова конференція

У Буковинському державному медичному університеті 16 лютого розпочала роботу 96-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького персоналу БДМУ.

Впродовж першого дня заслухано наукові доповіді співробітників кафедр пропедевтики внутрішніх хвороб, мікробіології та вірусології, фармакології, сімейної медицини та внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання. Доповідачі представили матеріал на високому науковому рівні з використанням сучасних інформаційних технологій.

Студенти БДМУ взяли участь у VII міжнародному пленері Національного студентського союзу

VIІ міжнародний пленер органів студентського самоврядування

Упродовж 22-29 серпня в с. Коблеве Миколаївської області проходив VII міжнародний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, академічних прав та соціального захисту студіюючої молоді. Делегатами від Буковинського державного медичного університету стали студенти Юлія Любеля, Анна Рибарчук, Наталія Максимчук та Юрій Саркісов.

ХV Конгрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств

У Буковинському державному медичному університеті 16-18 жовтня відбулися ХV Конгрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств та урочисті збори з нагоди 70-річчя БДМУ.

“Круглий стіл” на кафедрі внутрішньої медицини

На кафедрі внутрішньої медицини, куратором 29 групи, 4 курсу спеціальність “Лікувальна справа”, асистентом кафедри внутрішньої медицини Тетяною Безрук проведено “круглий стіл”, присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

“Круглий стіл” на кафедрі патоморфології БДМУ

27 лютого 2014 року на кафедрі патоморфології відбулася бесіда, присвячена пам’яті к.мед.н., доцента Е.М.Александрової, зі студентами 1-ї групи 5-го курсу медичного факультету №1 спеціальності “Лікувальна справа” – останньої групи, в якій викладала патологічну анатомію Елеонора Миколаївна.