Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Превентивна медицина: реалії та перспектива

Маємо честь запросити Вас взяти участь у науково-практичної конференції з міжнародною участю “Превентивна медицина: реалії та перспектива”, яка відбудеться 22-23 жовтня на базі Буковинського державного медичного університету у відповідності до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2015 р.».

Місце проведення конференції:

22 жовтня 9.00-18.00 – палац «Академічний» (вул. Шиллера, 11).

23 жовтня 9.00-14.00 – палац «Академічний» (вул. Шиллера, 11).

Офіційні мови конференції: українська, англійська, російська;

Оргкомітет забезпечує мультимедійним проектором, відеомагнітофоном, слайдопроектром.

Реєстрація учасників та гостей конференції буде проводитись:

22 жовтня з 8.00 до 13.00 – у фойє палацу «Академічний» (вул. Шиллера, 11).

23 жовтня з 8.00 до 9.00 – у фойє палацу «Академічний».

23 жовтня о 13.00 – видача сертифікатів учасника конференції (фойє палацу «Академічний»).