Першість БДМУ з настільного тенісу

Першість БДМУ з настільного тенісу

16 квітня в університеті пройшли змагання першості БДМУ з настільного тенісу. Цього року всі факультети представили на змагання свої команди. Хочеться відзначити  також, що активно залучились до змагань представники медичного коледжу та фармацевтичного факультету. Традиційно сильно у загальнокомандному заліку виступають команди медичних факультетів №1 та №2. Не став виключенням і нинішній турнір, але в особистих змаганнях впевнено увійшли до лідерів представники медичного факультету №4 та стоматологів.

У змаганнях дівчат трійка кращих наступна:

І місце – Рачук Наталія (стоматологічний факультет,1 курс);

ІІ місце – Мишковська Тетяна (спеціальність “Педіатрія”, 2 курс):

ІІІ місце – Боднарчук Ірина (медичний факультет №2, 5 курс).

Боротьба у хлопців з року в рік стає все більш запеклою, а цього року за згоди учасників, до участі поза конкурсом у змагання хлопців були допущені двоє найсильніших дівчат, що досить сильно полоскотало нерви навіть найсильнішим учасникам. Так Таня Мишковська дійшла до півфіналу і у досить жорсткій боротьбі поступилася правом виступати у фіналі. Невідомо, чи погодяться в наступному році хлопці на подібні експерименти, але дівчата були задоволені своїм виступом.

У підсумку результати у хлопців наступні:

І місце – Романчук Віктор (медичний факультет №1, 3 курс);

ІІ місце – Журавський Віталій (медичний факультет №2, 4 курс);

ІІІ місце – Голбан Вадим (стоматологічний факультет, 2 курс).

Вітаємо всіх учасників, переможців та призерів змагань. Бажаємо їм у майбутньому нових спортивних досягнень. Особливо хочемо привітати Романчука Віктора, який здобув звання чемпіона БДМУ третій раз поспіль.