Першість БДМУ з настільного тенісу

16 квітня в університеті пройшли змагання першості БДМУ з настільного тенісу. Цього року всі факультети представили на змагання свої команди. Хочеться відзначити  також, що активно залучились до змагань представники медичного коледжу та фармацевтичного факультету. Традиційно сильно у загальнокомандному заліку виступають команди медичних факультетів №1 та №2. Не став виключенням і нинішній турнір, але в особистих змаганнях впевнено увійшли до лідерів представники медичного факультету №4 та стоматологів.

У змаганнях дівчат трійка кращих наступна:

І місце – Рачук Наталія (стоматологічний факультет,1 курс);

ІІ місце – Мишковська Тетяна (спеціальність “Педіатрія”, 2 курс):

ІІІ місце – Боднарчук Ірина (медичний факультет №2, 5 курс).

Боротьба у хлопців з року в рік стає все більш запеклою, а цього року за згоди учасників, до участі поза конкурсом у змагання хлопців були допущені двоє найсильніших дівчат, що досить сильно полоскотало нерви навіть найсильнішим учасникам. Так Таня Мишковська дійшла до півфіналу і у досить жорсткій боротьбі поступилася правом виступати у фіналі. Невідомо, чи погодяться в наступному році хлопці на подібні експерименти, але дівчата були задоволені своїм виступом.

У підсумку результати у хлопців наступні:

І місце – Романчук Віктор (медичний факультет №1, 3 курс);

ІІ місце – Журавський Віталій (медичний факультет №2, 4 курс);

ІІІ місце – Голбан Вадим (стоматологічний факультет, 2 курс).

Вітаємо всіх учасників, переможців та призерів змагань. Бажаємо їм у майбутньому нових спортивних досягнень. Особливо хочемо привітати Романчука Віктора, який здобув звання чемпіона БДМУ третій раз поспіль.

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Обласні змагання з вільної боротьби

2 квітня 2014 року збірна команда університету з вільної боротьби успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. У загальнокомандному заліку спортсмени Буковинського державного медичного університету здобули бронзу.

Студентів БДМУ відзначено на міжнародній конференції “Інновації в медицині”.

Впродовж 26-27 березня в м. Івано-Франківську відбулася 83 науково-практична конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю “Інновації в медицині”.