Студенти коледжу БДМУ відзначили День пам’яток та культури

Під час заходу
18 квітня Міжнародний день пам’яток і визначних місць а також День всесвітньої спадщини. Заснований згідно з рішенням Генеральної конференції ЮНЕСКО в липні 1983 року з ініціативи Міжнародної ради з питань охорони пам’яток та визначних місць.

З цієї нагоди викладачем Анною Слубською та студентами 1 курсу коледжу БДМУ спеціальності «Фармація, промислова фармація» організовано круглий стіл з обговорення місцевої історико-архітектурної спадщини.

Студенти підготували презентації та доповіді про Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, храм святого Іллі в селі Топорівці Хотинського району, храм святого Миколая в селі Волока, Свято- Аннинський жіночий монастир в селі Вашківці та Хотинську фортецю.
П'ятниця, 20 квітня 2018

Студенти-медики провели ранкову зарядку

За ініціативи студентів Буковинського державного медичного університету 1 квітня о 08.00 на площі Філармонії відбулася ранкова зарядка «За здоровий спосіб життя» з нагоди Всесвітнього Дня Здоров'я.

Ранкову гімнастику провів майстер спорту, член національної збірної України з легкої атлетики Ібрагімов Еміль.

Студенти-медики розповідали чернівчанам про здоровий сон

З нагоди Міжнародного дня сну, 17 березня 2017 року студенти медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію у Жовтневому парку.

Студенти-медики розповіли чернівчанам про хворобу Паркінсона

11 квітня 2016 року в усьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона. Цей день проводиться з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я і покликаний підвищити інформованість нашого суспільства про захворювання Паркінсона, надати підтримку хворим паркінсонізмом і їхнім сім’ям, а також зробити свій внесок у подолання цієї страшної недуги.

Студенти-медики розповіли чернівчанам про хворобу Паркінсона