Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Дня тварин

4 вересня 2016 року студенти медичного факультету №1 БДМУ провели акцію до Всесвітнього дня тварин: "А Ви знали, що тварини лікують?". Метою акції було донести до людей те, що тварини – це дійсно надзвичайні істоти, які окрім естетичного задоволення приносять ще й неабияку користь здоров'ю людини: вони здатні нормалізувати нервово-психічний стан, зменшити інтенсивність больових відчуттів, допомогти організму адаптуватися до нових умов середовища, інтенсивніше боротися з хворобами та багато іншого. Позитивний настрій чернівчанам допомогли створити ще й останні дні сонячного "бабиного літа". Тому акція стала справжнім святом з приємними емоціями та сонячним настроєм студентів та гостей парку.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

14-16 листопада у торговому центрі "DEPOt" проходила благодійна акція зі збору коштів та речей першої необхідності для наших воїнів у зоні АТО. Ініціаторами проведення заходу стали Громадська організація «Координаційний штаб Буковина українському війську» та студентство міста.