Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко впродовж 2014/2015 навчального року перебуватиме на стажуванні в Університеті Санкт-Галлена у Швейцарії з метою проведення постдокторського дослідження.

Буковинський державний медичний університет долучився до переліку вишів, задіяних у програмі академічної мобільності стипендіальної програми уряду Швейцарії (Swiss Government Excellence Scholarship, ESKAS).
У ході стажування Надія Бурейко працюватиме на кафедрі гуманітарних наук і соціології та буде залучена до проведення науково-дослідницьких та освітніх проектів під керівництвом професора Ульріха Шмідта.
Важливим аспектом даної академічної мобільності стане ознайомлення з особливостями викладацької діяльності, інноваційних технологій та новітніх методів в Університеті Санкт-Галлена.

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

Наукова робота студента БДМУ отримала грант Європейської академії

Упродовж 7-11 червня у м. Копенгаген (Данія) відбувся черговий Конгрес Європейської академії клінічної імунології та алергології (The European Academy of Allergy and Clinical Immunology 2014 Annual Congress). У роботі взяли участь більше 8000 представників із106 країн світу.

Освітній форум в БДМУ зібрав керівників медичних університетів з десяти країн світу

Починаючи з 2004 року в Україні відбувається системна реформа вищої медичної освіти. Посилення інтеграційних процесів сприяє зростанню діалогу між вищими медичними навчальними закладами усього світу, багато країн приєдналися до Болонської конвенції, змінилася організація навчального процесу та підвищилася академічна мобільність.

Україна – ЄС: повсякденне життя українця та європейця

25 березня проректор з науково-педагогічної роботи та виховання доцент Ніна Зорій, завідувач кафедри психології та соціології БДМУ та викладач кафедри, кандидат політичних наук Надія Бурейко взяли участь у презентації проекту “ Україна – ЄС: повсякденне життя українця та європейця” реалізованого газетою “Буковинське віче” та міжнародним фондом “Відродження&rd