Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії
У рамках міжнародної співпраці БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко впродовж 2014/2015 навчального року перебуватиме на стажуванні в Університеті Санкт-Галлена у Швейцарії з метою проведення постдокторського дослідження.
 
Буковинський державний медичний університет долучився до переліку вишів, задіяних у програмі академічної мобільності стипендіальної програми уряду Швейцарії (Swiss Government Excellence Scholarship, ESKAS).
У ході стажування Надія Бурейко працюватиме на кафедрі гуманітарних наук і соціології та буде залучена до проведення науково-дослідницьких та освітніх проектів під керівництвом професора Ульріха Шмідта.
Важливим аспектом даної академічної мобільності стане ознайомлення з особливостями викладацької діяльності, інноваційних технологій та новітніх методів в Університеті Санкт-Галлена.