Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Фахівці БДМУ провели консультативний виїзд у Новоселицький район

11 квітня відбувся консультативний виїзд співробітників кафедри сімейної медицини у складі професора Семена Білецького та доцента Лариси Мельничук до навчально-практичного центру первинної медико-санітарної допомоги Буковинського державного медичного університету на базі АЗПСМ у с. Бояни Новоселицького району.

Під час виїзду надана методична допомога щодо організації заочного циклу інтернатури зі спеціальності “Загальна практика-сімейна медицина” на базі Центру. Професором Семеном Білецьким проконсультовано 12 пацієнтів терапевтичного профілю, серед яких переважали хворі на гіпертонічну хворобу. Доцентом Ларисою Мельничук надана консультативна допомога 7 дітям із залізодефіцитними анеміями різного ступеня, дітям з повторними епізодами гострих респіраторних захворювань, дітям першого року з ураженням центральної нервової системи.