Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Секційні засідання одного з найбільших медичних форумів – BIMCO 2018

4 квітня після пленарного засідання V Міжнародний медико-фармацевтичного  конгресу студентів і молодих учених BIMCO 2018 розпочали роботу 37 наукових секцій з різноманітних напрямків теоретичної, практичної медицини та фармації.

Тематика доповідей на секційних засіданнях висвітлювала актуальні питання теоретичної, експериментальної, клінічної медицини та гуманітарні й організаційні аспекти медичної і фармацевтичної галузей. Робота кожної секції передбачала наукову дискусію з обговоренням доповідей і визначенням переможців. Була надана можливість заочної (он-лайн) участі у форумі.

Працювали 2 секції «Акушерство та гінекологія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Біологічна, біоорганічна хімія та мікробіологія», 4 секції «Внутрішня медицина», «Дитяча та перинатальна хірургія», «Ендокринологія та імунологія», «Інфекційні хвороби і дерматовенерологія», «Клінічне медсестринство», «Медична біологія», «Медична і біологічна фізика, інформаційні технології в медицині та фармації», «Медична генетика», «Морфологія та судова медицина», «Неврологія, психіатрія та медична психологія», «Неонатологія», «Онкологія та радіаційна медицина», «Оториноларингологія», «Патологічна анатомія», «Патологія експериментальна», 2 секції «Педіатрія», «Профілактична медицина», «Гуманітарні аспекти медицини», «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я», «Стоматологія», «Травматологія та ортопедія», «Фармакологія», «Фармація», «Фармакогнозія та фармацевтична ботаніка», «Фтизіатрія та пульмонологія», «Хірургія та офтальмологія», «Хірургія та урологія», «Медицина і філологія», «Медицина онлайн».

За результатами наукового форуму видано BIMCO JOURNAL з матеріалами BIMCO 2018, який вмістив 790 тез.
Четвер, 05 квітня 2018

День фармацевтичного працівника у Буковинському державному медичному університеті

День фармацевта БДМУ

13 вересня у стінах Буковинського державного медичного університету відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевта. В гостинній залі палацу “Академічний” зібралися провідні фахівці фармацевтичної галузі Буковинського краю, викладачі університету і, безперечно, ті, хто нещодавно обрав цю благородну професію своєю життєвою стежкою – студенти фармацевтичного факультету.

Державна атестація лікарів-інтернів

ВИПУСК–2013. Вперше на факультеті післядипломної освіти Буковинського державного медичного університету проводиться державна заключна атестація 113 лікарів-інтернів спеціальності “Стоматологія” на базі стоматологічного корпусу по вул. Ризькій, 1б (кафедра хірургічної та дитячої стоматології).

Державний розподіл в БДМУ

29-30 листопада в Буковинському державному медичному університеті пройшов державний розподіл за участю Миколи Осійчука, директора Департаменту роботи з персоналом, освіти та науки Міністерства охорони здоров’я України.

Дерматологи БДМУ проведели заходи з нагоди Міжнародного Дня Псоріазу

Щорічно 29 жовтня людство відзначає Міжнародний День Псоріазу.