Секційні засідання одного з найбільших медичних форумів – BIMCO 2018

Секційні засідання одного з найбільших медичних форумів – BIMCO 2018
4 квітня після пленарного засідання V Міжнародний медико-фармацевтичного  конгресу студентів і молодих учених BIMCO 2018 розпочали роботу 37 наукових секцій з різноманітних напрямків теоретичної, практичної медицини та фармації.
 
Тематика доповідей на секційних засіданнях висвітлювала актуальні питання теоретичної, експериментальної, клінічної медицини та гуманітарні й організаційні аспекти медичної і фармацевтичної галузей. Робота кожної секції передбачала наукову дискусію з обговоренням доповідей і визначенням переможців. Була надана можливість заочної (он-лайн) участі у форумі.
 
Працювали 2 секції «Акушерство та гінекологія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Біологічна, біоорганічна хімія та мікробіологія», 4 секції «Внутрішня медицина», «Дитяча та перинатальна хірургія», «Ендокринологія та імунологія», «Інфекційні хвороби і дерматовенерологія», «Клінічне медсестринство», «Медична біологія», «Медична і біологічна фізика, інформаційні технології в медицині та фармації», «Медична генетика», «Морфологія та судова медицина», «Неврологія, психіатрія та медична психологія», «Неонатологія», «Онкологія та радіаційна медицина», «Оториноларингологія», «Патологічна анатомія», «Патологія експериментальна», 2 секції «Педіатрія», «Профілактична медицина», «Гуманітарні аспекти медицини», «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я», «Стоматологія», «Травматологія та ортопедія», «Фармакологія», «Фармація», «Фармакогнозія та фармацевтична ботаніка», «Фтизіатрія та пульмонологія», «Хірургія та офтальмологія», «Хірургія та урологія», «Медицина і філологія», «Медицина онлайн».
 
За результатами наукового форуму видано BIMCO JOURNAL з матеріалами BIMCO 2018, який вмістив 790 тез.
Четвер, 05 квітня 2018