Консолідований рейтинг ВУЗів України 2014 року

Буковниський державний медичний університет

Буковинський державний медичний університет увійшов до трійки найкращих вищих медичних навчальних закладів України за результатами "Консолідованого рейтингу ВУЗів України 2014 року".

Рейтинг складено інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» та оприлюднено 4 липня 2014 року.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

 

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс".

Згідно рейтингу БДМУ посідає 30-те місце серед 292 ВНЗ України, які потрапили до рейтингу, та 3-тє місце серед медичних вузів, поступившись лише національним медичним університетам з Києва та Донецька.

Інформаційний ресурс "Освіта.ua" також визначив найкращі ВНЗ в розрізі регіонів України.  Слід відзначити, що згідно цього рейтингу БДМУ став найкращим медичним ВНЗ західного регіону України та потрапив до ТОП-10.