Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Кафедра фармакології долучилася до акції «За чисте довкілля»

23–24 квітня у рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на кафедрі фармакології були проведені заходи за участю студентів та викладачів.

23 квітня співробітники кафедри провели прибирання аудиторій, благоустрій приміщень та озеленення кафедри (відповідальні ас. Букатару Ю.С., ас. Драчук В.М.). 24 квітня доцент І.Г. Кишкан і асистент С.О. Батрановська за сприяння коменданта А. В. Циганчук організували участь студентів у благоустрої теоретичного корпусу університету по вул. Богомольця, 2, взявши активну участь у висадженні квітів на клумбі перед корпусом.

Акція до Дня алерголога

Студенти 5 курсу 16, 17, 20, 23 груп медичного факультету №2 БДМУ провели в Чернівецьких та Кіцманській школах та гімназіях профілактично-просвітницьку акцію серед школярів 7-11 класів присвячену «Дню алерголога» та «Міжнародному дню здорового харчування» (цього року ця акція проведена доцентами Каспрук Н.М. та Ляшук Р.П.)

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Губернатор оголосив про створення Університетської клініки

У Буковинському державному медичному університеті 25 вересня відбулося засідання Вченої ради. Перше питання порядку денного було присвячене ролі Університетської клініки на базі Лікарні швидкої медичної допомоги у забезпеченні висококваліфікованої медичної допомоги жителям Чернівецької області.