Обласні Студентські Спортивні Ігри з футболу

З 07 по 11 жовтня на стадіоні «Гарт» проходили змагання Обласних Спортивних Ігор з футболу серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації.

Наша футбольна команда БДМУ не програла жодної гри, але по пенальті опинилася на четвертій сходинці турніру. Звичайно, після минулорічного переможного виступу, футболісти не задоволені результатом, але тренер команди старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Андрієць М.М. відзначив, що задоволений грою команди, просто цього року фортуна була не на нашому боці.

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В БДМУ пройшли змагання з жіночого футболу

9 квітня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання першості університету з футзалу серед жінок. Жіночий футбол останніми роками здобув надзвичайну популярність та потужний розвиток в університеті.

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.