Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладачі БДМУ провели тренінг з надання першої допомоги

23 березня у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району доцент кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, к.мед.н. Оксана Петринич

та завідувач Коровійської АЗПСМ, асистент кафедри сімейної медицини Ірина Флюндра провели тренінг для старшокласників, педагогічного колективу школи, медпрацівників Коровійської, Чагорської, Луківської, Молодійської, Волоківської, Валякузьминської ЗОШ та Грушівського НВК з надання першої медичної допомоги при раптовій зупинці серця й непритомності. Навчання педагогів, медичного персоналу, учнів здійснювалося з метою підвищення рівня їх особистої компетентності з питання надання першої домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Після перегляду презентації з відеоматеріалом, слухачам була надана можливість виконати на спеціальному манекені непрямий масаж серця, штучну вентиляцію легень, навчитися переводити постраждалого у стабільне положення на боці. З метою поглиблення медичних знань Оксана Петринич передала до шкільних бібліотек посібники «Що варто знати про раптову зупинку серця». Загалом така форма роботи виявилася надзвичайно цікавою та повчальною для всіх. Учні та працівники із задоволенням конспектували та обговорювали весь матеріал, який може знадобитися у повсякденному житті та під час надзвичайних ситуацій.

Викладач БДМУ взяла участь у конференції з фізичної та реабілітаційної медицини

У клінічному санаторії «Жовтень» (м. Київ) 11-13 грудня відбулась XІV міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан фізичної та реабілітаційної медицини в Україні».

Викладач БДМУ вивчала досвід міжнародних організацій

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко 29 листопада відвідала ярмарок з питань гуманітарної роботи, де була представлена чимала кількість міжнародних і регіональних організації, які працюють у зазначеній сфері.

Викладачі БДМУ відвідали Самбірський державний медичний коледж

У березні-квітні 2014 року в вищому навчальному комунальному закладі Львівської обласної ради “Самбірський медичний коледж” (державному медичному навчальному закладі) двічі побували представники Буковинського державного медичного університету: професор кафедри патоморфології Ігор Олійник і доцент кафедри хірургії та урології Володимир Рева.

Викладачі БДМУ взяли участь у засіданні "Асоціації педіатрів-гастроентерологів"

27 лютого на базі Обласної дитячої клінічної лікарні відбулося засідання обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів України».