В БДМУ провели інтелектуальну гру онлайн

Буковинський державний медичний університет
8 травня на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб доцентами Трефаненко І.В. та Шумко Г.І. був проведений студентський науковий гурток зі студентами 6 курсу приурочений Дню науки. Гурток проводився в режимі онлайн на платформі Google Meet.
 
Проведення гуртка співпало з останнім днем навчання шестикурсників в нашому університеті. Відвідало гурток 16 студентів 6 курсу. Дані студенти були розподілені на три команди. Кожна команда обрала свого капітана, а також створила девіз та емблему команди.
 
Гурток проводився у форматі брейн-рингу, з багаточисельними конкурсами.
 
Першим конкурсом була розминка, яка включала цікаві запитання з внутрішньої медицини. Під час розминки, для кожного гравця команди було запропоновано по одному запитанню. Наступним конкурсом була тести-гра в програмі Кahoot, за результатами якої три найкращих студенти отримували бали. Далі був конкурс капітанів, в якому брали участь три капітани команд. Також був конкурс на якому студенти повинні були за відеоклінікою вияснити синдроми або симптоми з внутрішньої медицини, а також захворювання при якому вони зустрічаються. Наступним був бліц-турнір під час якого, студенти шукали правдиві та неправдиві твердження в медичній термінології та фактах.
 
Всі учасники гуртку мали можливість пригадати медичну історію, згадати видатних вчених-медиків, а також продовжити всім відомі крилаті фрази про медицину.
 
Щоб була змога підрахувати проміжний результат, між кожним конкурсом команди відгадували ребуси, завдяки чому, отримували додаткові бали до свого рахунку.
 
За останній період часу студенти добре навчилися працювати в онлайн режимі. Всі учасники гуртку були активні, позитивно налаштовані та задоволені командною грою. Гурток пройшов досить жваво, динамічно, емоційно та залишив у студентів приємне враження від останнього дня їхнього навчання в нашому університеті.