«Софія Окуневська – жінка-лікар Західної України»

Українська Флоренс Найтінгейл – Софія Окуневська стала першою жінкою-лікарем в Австро-Угорщині та першою українкою Галичини, що здобула університетську освіту.

З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Софії Окуневської 13 травня викладачами кафедри суспільних наук та українознавства було проведено зі студентами І курсу 1 групи коледжу БДМУ (спеціальність «Сестринська справа») та судентами 1, 2 групи ІІ курсу фармацевтичного факультету (спеціальність «Фармація») круглий стіл на тему: «Софія Окуневська – жінка-лікар Західної України», на якому студенти висвітлювали життєвий та творчий шлях С.Окуневської та мали змогу переглянути документальний фільм „Сильні жінки України: Софія Окуневська”.

У заході взяли участь заступник директора коледжу БДМУ з виховної роботи, доцент Петринич О.А., доктор історичних наук, зав. кафедри суспільних наук та українознавства Мойсей А.А., старший викладач Потапова Л. Б. та викладач Андрієць В.І.

День Республіки Індія в БДМУ

На відзначення Дня Республіки Індія з ініціативи студентів VІ курсу-громадян Індії за підтримки викладачів кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Уляни Марусик, Євгенії Ортеменки та Сергія Сажина відбувся інформаційно-пізнавальний захід.

Життєвий та науковий шлях професора Якова Кіршенблата

9 квітня відбувся інформаційно-виховний захід “Життєвий та науковий шлях засновника ендокринологічної школи кафедри фізіології – професора Кіршенблата Я.Д.”, організований доцентом кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата Оленою Ясінською.

Кафедрою дерматовенерології проведено заходи з нагоди Дня меланоми

У рамках Всесвітнього Дня меланоми співробітники кафедри дерматовенерології Буковинського державного медичного університету 24 березня провели «День відкритих дверей» з метою обстеження на наявність ознак меланоми.

Мистецько-благодійна акція для вихованців школи-інтернату

Співробітники кафедри акушерства та гінекології БДМУ (Лілія Рак, Ігор Ніцович, Андрій Бербець, Оксана Боднарюк, Марина Гресько) разом з Департаментом охорони здоров'я Чернівецької ОДА (директор Оксана Андрієць) відвідали школу-інтернат села Карапчів Глибоцького району Чернівецької області.