Студенти БДМУ набувають досвід профілактичної роботи

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ студенти V курсу медичного факультету № 2 опановують профілактичні технології із застосуванням наочних засобів санітарної освіти.

Вивчаючи методи і засоби санітарно-гігієнічного інформування населення, вони готують санітарні бюлетені та лекції-бесіди на обрані ними теми. До Міжнародного дня відмови від тютюнопаління (20 листопада), майбутні лікарі представили санітарні бюлетені, присвячені запобіганню шкідливим звичкам. Студенти 28 групи Яна Руда, Вікторія Цахнів, Ольга Цурік до Всесвітнього дня діабету (14 листопада) підготували бюлетень «Солодке життя – гіркі наслідки», а 24 групи: Анна Балан, Олексій Берегій - бюлетень «Лихоманка Ебола», з якими виступили перед слухачами «Школи здоров’я» у першій міській поліклініці. Викладачі кафедри гідно оцінили успішний досвід профілактичної роботи студентської молоді, який обов’язково знайде продовження у практичній роботі лікаря.

В БДМУ обговорили актуальні питання внутрішньої медицини

9 квітня в приміщенні Палацу “Академічний” співробітники кафедр сімейної медицини та пропедевтики внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації проведено сумісне засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та Асоціації терапевтів ім.

В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.