Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу у ЗОШ №3

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу у ЗОШ №3

Співробітники кафедри акушерства, гінекології та перинатології БДМУ (доцент Юр'єва Л.М., асистент Маринчина І.М.) 15 жовтня 2015 року провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів ЗОШ № 3 I-III ступеня Чернівецької міської ради.

У рамках проведеного заходу учні 9-11 класів за допомогою мультимедійної презентації були ознайомлені з високими рейтинговими позиціями за різними показниками діяльності, кадровим потенціалом, можливістю одержання повного циклу вищої медичної освіти, основними спеціальностями та факультетами, умовами вступу до ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет”. Також учні були проінформовані стосовно сайту БДМУ, системи дистанційного навчання, підготовчим відділенням, а також можливістю готуватися до ЗНО дистанційно. Учні з великим задоволенням прослухали інформацію про дистанційні технології підтримки навчального процесу на базі системи «MOODLE», електронний журнал і можливості доступу до нього як викладачів, так і студентів та їхніх батьків.

Науковці звернули увагу на організацію різноманітних санітарно-просвітницьких заходів викладачами і студентами БДМУ, зробивши акцент на формуванні у суспільній свідомості відповідальності за власне здоров’я серед населення, пропагування здорового способу життя.

Своїми враженнями про навчання в БДМУ з учнями поділилася студентка 6 курсу Чайковська Софія. Також вона розповіла про можливість студентів брати участь у програмах літнього стажування у клініках Австрії та Німеччини та можливості у рамках програми Erasmus Mundus брати участь у програмі обміну між ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та Університетами Європейського Союзу на грантовій основі.

Усіх бажаючих було запрошено на «День відкритих дверей» у Палац «Академічний» 1 листопада.