Благодійна акція від студентів медичного факультету №4 до Дня «сонячних» дітей

Студенти медичного факультету №4 здійснили благодійну акцію до Дня дітей сонця 21 березня 2017 року та відвідали комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2», де навчаються діти із синдромом Дауна.

Діти з радістю зустріли студентів, радо спілкувались з ними, грали в ігри та демонстрували їм свої творчі роботи. Майбутні лікарі-педіатри подарували дітям свою увагу, тепло, а також розвиваючі ігри, розмальовки, фарби, олівці та солодощі.

Галерея зображень:
Благодійна акція від студентів медичного факультету №4 до Дня «сонячних» дітей

Благодійна акція до Дня людини із синдромом Дауна

Кожного року у березні світова громадськість відзначає День людини із синдромом Дауна. Зауважимо, що День проведення вибраний не випадково, адже це двадцять перший день третього місяця, що засвідчує наявність у клітинах людини третьої хромосоми в 21-й парі.

Благодійна акція студентів БДМУ для учнів школи-інтернату №4

Студенти коледжу БДМУ І курсу (спеціальність «Фармація») разом з куратором Купчанко Катериною провели благодійну акцію для учнів Чернівецької школи-інтернату №4. Час пролетів швидко, але відчуття дитячої вдячності від отриманих подарунків та спілкування з дітьми схвилювали та розчулили наших студентів, які пообіцяли їх навідувати.