Відбулася он-лайн лекція професора Університету Сантьяго-де-Компостела

У Буковинському державному медичному університеті продовжується цикл он-лайн-лекцій професорів з Університету Сантьяго-де-Компостела, Іспанія. 18 червня чергова он-лайн-лекція на тему: «Центральний контроль термогенезу бурої жирової тканини» (Central control of brown fat thermogenesis). Лекцію прочитав доктор медичних наук, доцент Університету Сантьяго де Компостела та голова дослідницької групи з напрямку «Нейро-Ожиріння» в Дослідницькому центрі молекулярної медицини та хронічних хвороб університету (CIMUS) Мігель Лопез. До слова Мігель Лопез отримав ступінь доктора медичних наук, працюючи у відділенні фізіології Університету Сантьяго де Компостела. В Оксфордському університеті (Велика Британія) Мігель Лопез брав участь у дослідженнях причин появи ожиріння. Разом з колегою Рубеном Ногуейрасом отримав грант від Европейскої досліднької ради за проект «ОберСтресс», який відкрив ген P53, що відповідає за виникнення ожиріння. Керівником проекту був один з найкращих дослідників Північної Іспанії Карлос Діегес.

БДМУ відвідав професор з Індії

Буковинський державний медичний університет піклується про своїх студентів не тільки у стінах альма-матер, але й після отримання ними диплому.

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

БДМУ вперше представлений на міжнародному конгресі у Білостоку

Студентка 5-го курсу БДМУ Попова Ірина представила Буковинський державний медичний університет на ювілейному 10-му міжнародному медичному конгресі у місті Білосток, Польща, який відбувався 12-15 травня.