Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

Студенти 1 групи V курсу провізорів клінічних разом із куратором відвідали місце вічного спочинку професора С.П. Закривидороги, який з 1946 по 1967 роки завідував кафедрою фармакології та його дружини, асистента кафедри патологічної фізіології, упорядкували могилу й посадили квіти.

Інна Григорівна звернула увагу студентів на вагомий науковий внесок професора С.П. Закривидороги як фундатора кафедри фармакології БДМУ (на той час – Чернівецький медичний інститут) у дослідження дії снодійних та наркотичних речовин на центральну нервову систему, вивчення фармакологічної дії деяких лікарських рослин. Наукові відкриття професора С.П. Закривидороги мають важливе практичне значення. З його іменем пов’язано виготовлення і впровадження в практику охорони здоров’я терпентинної мазі із живиці буковинської ялиці.