Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

Студенти 1 групи V курсу провізорів клінічних разом із куратором відвідали місце вічного спочинку професора С.П. Закривидороги, який з 1946 по 1967 роки завідував кафедрою фармакології та його дружини, асистента кафедри патологічної фізіології, упорядкували могилу й посадили квіти.

Інна Григорівна звернула увагу студентів на вагомий науковий внесок професора С.П. Закривидороги як фундатора кафедри фармакології БДМУ (на той час – Чернівецький медичний інститут) у дослідження дії снодійних та наркотичних речовин на центральну нервову систему, вивчення фармакологічної дії деяких лікарських рослин. Наукові відкриття професора С.П. Закривидороги мають важливе практичне значення. З його іменем пов’язано виготовлення і впровадження в практику охорони здоров’я терпентинної мазі із живиці буковинської ялиці.

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

65-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

Сьогодні вся громадськість вшановує 65 річницю від Дня народження видатного українського композитора та поета – Володимира Івасюка.

70-та річниця визволення Чернівців від фашистських загарбників

29 березня 2014 року з нагоди 70-ої річниці визволення міста Чернівці від фашистських загарбників представники Буковинського державного медичного університету та студенти на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та виховання Ніною Зорій та в.о.

В БДМУ відзначили День працівників освіти

Дню працівників освіти

4 жовтня 2012 року в Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості приурочені Дню працівників освіти. З вітальним словом до високоповажних гостей, професорсько-викладацького складу та студентів університету звернувся ректор Тарас Бойчук. Ректор відзначив професорсько-викладацький склад вишу за відданість обраній справі та високу професійну майстерність у вихованні нової ґенерації медиків.