Студенти БДМУ гідно представили виш на Всеукраїнській олімпіаді з медичної біохімії

13-14 квітня 2017 року на базі кафедри біоорганічної та біологічної хімії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, після 15-річної перерви, відбувся ІІ етап

Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Медична біохімія» серед студентів вищих медичних закладів освіти.

В олімпіаді взяли участь 35 студентів з 18 вищих навчальних медичних закладів України.

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» в олімпіаді взяли участь 2 студентів: Панченко Ольга – студентка 2 курсу 16 групи медичного факультету №2 (викладач – доц. Давидова Н.В.), та Андрійчук Андрій – студент 2 курсу 5 групи медичного факультету №1 (викладач – доц. Григор’єва Н.П.).

Студенти БДМУ показали достатньо високі результати: Андрусик Андрій посів 12 місце у загальному заліку, а студентка Панченко Ольга нагороджена дипломом переможця V ступеня.

ІІ етап олімпіади складався з 2 турів: теоретичний (відповіді на тестові завдання у вигляді слайд-шоу і розв’язки теоретичних завдань) та практичний (вирішення експериментальних завдань)

Галерея зображень:

Студенти БДМУ - переможці олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії

14-16 квітня 2016 року у м. Вінниця у Національному медичному університеті імені М.І. Пирогова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії. Для участі в олімпіаді були запрошені кращі студенти з усіх вищих медичних навчальних закладів України. БДМУ у цьому році представляла делегація у складі переможців І туру олімпіади С.А.

Студенти БДМУ нагороджені дипломами у конкурсі наукових робіт

27 березня на базі Запорізького державного медичного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Теоретична медицина».