Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Викладачі БДМУ – переможці Обласного пісенного конкурсу

23 лютого в палаці «Академічний» пройшов Обласний конкурс виконавців популярної пісні серед працівників медичних установ міста та області.

Організатором конкурсу є Чернівецька обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я. Цьогоріч за звання кращих змагалися 15 учасників конкурсу. Серед учасників 4 – лікарі, 9 учасників – медичні сестри, фельдшери та лаборанти, 2 – представники наукової медичної спільноти. Кожен учасник представив на розгляд журі два пісенні твори.

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» представляли Світлана Меленко, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб та Дмитро Ганкевич, клінічний ординатор кафедри стоматологічної хірургії, які в підсумку посіли почесне І місце.

Від імені ректорату щиро вітаємо представників БДМУ з перемогою та бажаємо подальших успіхів та здобутків.

Оцінювало конкурсантів журі: Голова журі – Данилюк Василь, соліст-вокаліст Чернівецької обласної філармонії, Заслужений артист України; Заступник голови журі – Урсуляк Олена, солістка-вокалістка Чернівецької обласної філармонії; Фустій Олександр, голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я; Іринчин Андрій, лікар-хірург КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня», кандидат медичних наук, Заслужений лікар України; Широкова Світлана, головний лікаря КМУ «Міська поліклініка №2», кандидат медичних наук, Заслужений лікар України.

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.