Трембіта виступила до Дня Буковини в Румунії

З метою популяризації української культури, налагодження культурно-мистецьких зв’язків, збереження буковинських традицій

28 листопада 2015 року Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта» брав участь у гала-концерті, присвяченому Дню Буковини в Румунії (м. Сучава). Студенти в черговий раз показали високу мистецьку майстерність та викликали у глядачів хвилю позитивних емоцій.

У виконанні ансамблю прозвучали пісні українською та румунською мовами, а також продемонстрували запальні буковинські танці. Учасники ансамблю виступили також з концертом в місті Радауци, де проживає значна частина української діаспори в Румунії, який транслювався на місцевому телеканалі, журналісти якого брали інтерв’ю в учасників та керівників ансамблю.

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".

Волонтери БДМУ з благодійною акцією побували на Івано-Франківщині

Візитівкою студентів Буковинського державного медичного університету стало систематичне проведення благодійних акції та участь у волонтерському русі. Оскільки милосердя дає можливість осмислити свою майбутню місію стати хорошим лікарем. Найбільше благодійних акцій припадає на новорічні та різдвяні свята. Адже це період милосердя та людяності. Відрадно, що всі студенти-медики активно долучаються до благодійності та роблять свій посильний внесок у цю добру справу.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

День Святого Миколая у спеціалізованому будинку-інтернаті села Магала

Напередодні дня Святого Миколая студенти Буковинського державного медичного університету відвідали спеціалізований будинок-інтернат с. Магала, Новоселицького району Чернівецької області.