БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)

на чолі з координатором програми білатерального обміну, заступником директора та завідувача відділення анестезіології клініки, професором, д. м. н. Карлом-Фрідріхом Клотцом. Метою візиту закордонних партнерів був відбір студентів 4-5 курсів навчання для проходження літньої практики на базі Університетської клініки м. Любек. Білатеральний обмін між університетами започатковано у 2006 році. Впродовж цього часу успішно відбувається обмін досвідом із закордонними колегами, набуття практичних навичок та розширення кругозору майбутніх лікарів. Відбір претендентів на участь у програмі обміну здійснюється за критеріями професійних здібностей, вільного володіння німецькою мовою та активної участі у житті університету.

Професор Карл-Фрідріх Клотц: «Цього року вибір учасників – дуже складна справа, адже кожен кандидат відповідає всім критеріям відбору і достойний бути учасником білатерального обміну». Наразі чекаємо рішення координаторів програми стосовно відібраних учасників.

Галерея зображень:
БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.