Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)

на чолі з координатором програми білатерального обміну, заступником директора та завідувача відділення анестезіології клініки, професором, д. м. н. Карлом-Фрідріхом Клотцом. Метою візиту закордонних партнерів був відбір студентів 4-5 курсів навчання для проходження літньої практики на базі Університетської клініки м. Любек. Білатеральний обмін між університетами започатковано у 2006 році. Впродовж цього часу успішно відбувається обмін досвідом із закордонними колегами, набуття практичних навичок та розширення кругозору майбутніх лікарів. Відбір претендентів на участь у програмі обміну здійснюється за критеріями професійних здібностей, вільного володіння німецькою мовою та активної участі у житті університету.

Професор Карл-Фрідріх Клотц: «Цього року вибір учасників – дуже складна справа, адже кожен кандидат відповідає всім критеріям відбору і достойний бути учасником білатерального обміну». Наразі чекаємо рішення координаторів програми стосовно відібраних учасників.

Галерея зображень:
БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек