В БДМУ завершив роботу Міжнародний конгрес

4 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбулося урочисте закриття та підведення підсумків

Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених“Сучасні аспекти медицини і фармації” та в рамках заходу ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства”.

Під час урочистостей професор Тарас Бойчук, ректор університету нагородив кращих науковців форуму – переможців конгресу. “Символічно, що у 70-річницю Буковинського державного медичного університету відбулося зростання статусу нашого молодіжного наукового форуму – вперше організовано єдиний в Україні Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених, який тепер у світі знають як BIMCO. Невпинне зростання кількості учасників з країн Європи та світу є свідченням високого рівня організації нашого заходу і широти наукової тематики у відповідності до сучасних світових тенденцій,” – зазначив під час виступу Тарас Миколайович.

Нагадаємо, що загалом участь у науковому форумі взяло близько 700 студентів та молодих учених з різних країн світу. В рамках конгресу відбулися майстер-класи з репродуктивної медицини, з ендоурології та літотрипсії, з основ трансфузіології, з функціональних методів діагностики в пульмонології та практикум з хірургії.

На завершення студенти БДМУ – учасники мистецьких студій палацу “Академічний” – подарували гостям чудову концертну програму.

Розширений фоторепортаж наукового форуму (перейдіть по посиланню).

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.