В БДМУ завершив роботу Міжнародний конгрес

В БДМУ завершив роботу Міжнародний конгрес

4 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбулося урочисте закриття та підведення підсумків

Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених“Сучасні аспекти медицини і фармації” та в рамках заходу ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства”.

Під час урочистостей професор Тарас Бойчук, ректор університету нагородив кращих науковців форуму – переможців конгресу. “Символічно, що у 70-річницю Буковинського державного медичного університету відбулося зростання статусу нашого молодіжного наукового форуму – вперше організовано єдиний в Україні Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених, який тепер у світі знають як BIMCO. Невпинне зростання кількості учасників з країн Європи та світу є свідченням високого рівня організації нашого заходу і широти наукової тематики у відповідності до сучасних світових тенденцій,” – зазначив під час виступу Тарас Миколайович.

Нагадаємо, що загалом участь у науковому форумі взяло близько 700 студентів та молодих учених з різних країн світу. В рамках конгресу відбулися майстер-класи з репродуктивної медицини, з ендоурології та літотрипсії, з основ трансфузіології, з функціональних методів діагностики в пульмонології та практикум з хірургії.

На завершення студенти БДМУ – учасники мистецьких студій палацу “Академічний” – подарували гостям чудову концертну програму.

Розширений фоторепортаж наукового форуму (перейдіть по посиланню).