Студенти БДМУ стали учасниками «Літньої Дебатної Школи 2015»

З 25-31 липня у смт. Затока Одеської області відбувся навчальний проект «Літня дебатна школа 2015», організований Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Федерація дебатів України», участь в якому взяли студенти БДМУ - Батіг Ірина (стоматологічний факультет) і Паранюк Юлія (медичний факультет №2). Метою проекту є виховання свідомої, активної молоді в Україні та її розвиток за допомогою освітньої технології «дебати». Цьогорічна «Літня дебатна школа» об’єднала цілеспрямовану, патріотичну та соціально активну молодь з усіх регіонів України. Різноманітні тренінги і практичні дебатні турніри сприяли швидкому та інтенсивному навчанню організованому публічному обміну думками, менеджменту дебатних проектів, удосконаленню критичного і творчого мислення, риторики, вміння працювати у команді та мистецтву полеміки.

Викладачі БДМУ взяли участь у психологічних фестивалях

З метою популяризації діяльності Медико-психологічного центру БДМУ з надання психологічної допомоги співробітники центру Осипенко В.А., Пендерецька О.М., Поліщук О.Ю. взяли участь у проведених у Чернівцях психологічних фестивалях:

Викладачі БДМУ взяли участь у тренінгу з планування сім'ї

Асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології Маринчина І.М. та доцент кафедри акушерства та гінекології Дикусаров В.В. взяли участь у роботі семінару-наради з підвищення кваліфікації тренерів