Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Професор-генетик з Канади прочитав лекцію студентам

На запрошення ганійської студентської громади БДМУ славетне місто Чернівці відвідав професор з Канади Dr. Mathew P. Koshy,
який люб’язно погодився прочитати лекцію англійською мовою на засіданні студентського наукового гуртка кафедри медичної біології та генетики напередодні славного Дня науки.

Професор-генетик ознайомив присутніх з цікавою та пізнавальною лекцією на тему: "Genetical Evolution" у лекційній залі кафедри медичної біології та генетики. Слухачів вразила розповідь професора про його наполегливість під час проведення досліджень, глибоке бажання дійти істини у вивченні питань генетичної мінливості. Лектор намагався довести до слухачів філософську ідею тонкої межі між наукою та релігією, адже Dr Mathew P. Koshy нині є пастором у християнській церкві в Канаді. Також відвідувачі лекції вдячні за щиру та відверту життєву історію професора, якому через стан здоров’я довелося залишити наукову ниву. Історію життя іншої людини завжди цікаво і приємно слухати, але так, як розповідав Dr. Mathew P. Koshy було надзвичайно зворушливо.

Усі присутні на засіданні гуртка виразили глибоке почуття вдячності та приємні враження канадському професору.

Галерея зображень:
Професор-генетик з Канади прочитав лекцію студентам

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".

БДМУ відвідав професор з Індії

Буковинський державний медичний університет піклується про своїх студентів не тільки у стінах альма-матер, але й після отримання ними диплому.

БДМУ відвідала делегація з Китаю

Буковинський державний медичний університет відвідала делегація з Китаю.

Відбулася он-лайн лекція професора Університету Сантьяго-де-Компостела

У Буковинському державному медичному університеті продовжується цикл он-лайн-лекцій професорів з Університету Сантьяго-де-Компостела, Іспанія. 18 червня чергова он-лайн-лекція на тему: «Центральний контроль термогенезу бурої жирової тканини» (Central control of brown fat thermogenesis).