Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

В БДМУ відзначили кращих спортсменів

16 травня 2017 року у Буковинському державному медичному університеті урочисто вітали кращих спортсменів за підсумками навчального року.

На свято до спортсменів завітав проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Іващук Олександр Іванович, голова профспілкового комітету університету Ковальчук Петро Євгенович, начальник Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович, декан медичного факультету №2 Глубоченко Володимир Григорович, директор коледжу БДМУ Грачова Тамара Іванівна, заступник декана медичного факультету №1 Буряк Олександр Григорович, заступник декан медичного факультету №4 Сажин Сергій Іпполитович, заступник декана стоматологічного факультету Кметь Тарас Ігорович, головний куратор медичного факультету №1 Оліник Оксана Юріївна, головний куратор медичного факультету №2 Телекі Яна Михайлівна, головний куратор медичного факультету №4 Семененко Світлана Богданівна, головний куратор фармацевтичного факультету Панасенко Надія Віссаріонівна, головний куратор медичного факультету №3 Войткевич Юлія Ігорівна.

Олександр Іванович Іващук від імені ректорату привітав спортсменів з успішним завершенням спортивного року, відзначив, що цього року студенти дуже достойно представили наш університет на змаганнях різного рівня.

На святі були нагороджені переможці та призери всеукраїнських, міжнародних та обласних змагань.

Надзвичайно зворушливою була церемонія вітання випускників-спортсменів. До них зі словами вдячності звернулися їх тренери.

Свято закінчилося, але ще не закінчили сезон наша футбольна команда. Готуються до участі у напівмарафоні наші легкоатлети. Тож бажаємо їм перемог. І сподіваємося, що наступний рік стане для всіх наших спортсменів ще успішнішим.

Галерея зображень:
В БДМУ відзначили кращих спортсменів

В БДМУ пройшли змагання з жіночого футболу

9 квітня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання першості університету з футзалу серед жінок. Жіночий футбол останніми роками здобув надзвичайну популярність та потужний розвиток в університеті.

В БДМУ пройшли змагання з настільного тенісу

6 квітня 2017 року у спортивному комплексі БДМУ відбулися змагання з нагоди Всесвітнього дня настільного тенісу.

В БДМУ пройшли спортивні змагання з нагоди Дня матері

У переддень Дня Матері в 2017 році на штучному футбольному майданчику стадіону «Буковина» пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд.