Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

В БДМУ відзначили 100-ліття Червоного Хреста України

Під час заходу
До 100-літнього ювілею Товариства Червоного Хреста України, який відзначається 18 квітня, в студентському читальному залі № 1бібліотеки БДМУ, була проведена інформаційна година «Сто років милосердя».

Бібліотекар І категорії по роботі з іноземною літературою Тетяна Полякова та провідний бібліотекар Маша Данилова розповіли студентам про історію створення Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, його структуру, керівні органи, принципи, символи, фінансування і діяльність.

Особлива увага слухачів була звернута на засновника Комітету Червоного Хреста Жана Анрі Дюнана, з ініціативи якого Рух перетворився, в 190 країнах світу, на стомільйонне гуманітарне об’єднання. Хвилиною мовчання була вшанована пам'ять посланців Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, які загинули, виконуючи гуманітарну місію.

З нагоди ювілею на захід була запрошена заступник голови Чернівецької Обласної Організації Товариства Червоного Хреста України Наталя Василівна Візнюк. Студенти з особливою увагою слухали її розповідь, що супроводжувалась демонстрацією цікавих фото- і кіноматеріалів, про практичну діяльність Червоного Хреста України в наші дні. Тим більше, що багато студентів БДМУ є волонтерами в Чернівецькій Обласній Організації Товариства.

Захід відвідали студенти коледжу БДМУ ІІІ курсу 1, 2 групи спеціальності «Сестринська справа» (база 9) , І курсу 2 групи спеціальності «Фармація», за підтримки викладачів коледжу Слубської А.Я. та Кропельницької Ю.В.
Четвер, 19 квітня 2018

Акція до Дня боротьби з раком на кафедрі дерматовенерології

За рішенням ВООЗ, щорічно 4 лютого світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями.

Антибактеріальні засоби при лікуванні вугрової хвороби

Вугрова хвороба (Acne vulgaris, акне) – одне з найбільш поширених захворювань шкіри

Аритмії серця в загальнолікарській практиці

АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ. 12 червня в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “Аритмії серця в загальнолікарській практиці”.

Біполярний афективний розлад – студенти БДМУ обговорили дане захворювання

Напередодні всесвітнього дня здоров’я асистент кафедри нервових хвороб психіатрії та медичної психології Савка Світлана провела для студентів просвітницький захід, присвячений поширенню інформації про біполярний афективний розлад.