В БДМУ відзначили 100-ліття Червоного Хреста України

Під час заходу
До 100-літнього ювілею Товариства Червоного Хреста України, який відзначається 18 квітня, в студентському читальному залі № 1бібліотеки БДМУ, була проведена інформаційна година «Сто років милосердя».
 
Бібліотекар І категорії по роботі з іноземною літературою Тетяна Полякова та провідний бібліотекар Маша Данилова розповіли студентам про історію створення Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, його структуру, керівні органи, принципи, символи, фінансування і діяльність.
 
Особлива увага слухачів була звернута на засновника Комітету Червоного Хреста Жана Анрі Дюнана, з ініціативи якого Рух перетворився, в 190 країнах світу, на стомільйонне гуманітарне об’єднання. Хвилиною мовчання була вшанована пам'ять посланців Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, які загинули, виконуючи гуманітарну місію.
 
З нагоди ювілею на захід була запрошена заступник голови Чернівецької Обласної Організації Товариства Червоного Хреста України Наталя Василівна Візнюк. Студенти з особливою увагою слухали її розповідь, що супроводжувалась демонстрацією цікавих фото- і кіноматеріалів, про практичну діяльність Червоного Хреста України в наші дні. Тим більше, що багато студентів БДМУ є волонтерами в Чернівецькій Обласній Організації Товариства.
 
Захід відвідали студенти коледжу БДМУ ІІІ курсу 1, 2 групи спеціальності «Сестринська справа» (база 9) , І курсу 2 групи спеціальності «Фармація», за підтримки викладачів коледжу Слубської А.Я. та Кропельницької Ю.В.
Четвер, 19 квітня 2018