Відбулися фінальні змагання Спартакіади БДМУ

8-9 квітня у Спортивному комплексі Буковинського державного медичного університету пройшли фінальні змагання Традиційної Спартакіади БДМУ з баскетболу серед чоловіків.

У турнірі брали участь команди всіх факультетів університету. Ці змагання традиційно користуються популярністю серед уболівальників, тож команди мали велику підтримку трибун. Усі очікували, що у фіналі будуть фаворити змагань – команди медичних факультетів №1 та №2. Але неочікувано потужно в цьому році виступила об‘єднана команда медичного факультету №4, фармацевтичного та коледжу БДМУ, яка змагалася у фіналі з командою медичного факультету №2. Результат змагань:

І місце – медичний факультет №2.

ІІ місце - об‘єднана команда медичного факультету №4, фармацевтичного та коледжу БДМУ.

ІІІ місце – медичний факультет№1.

Кращими гравцями турніру були:

Жук Антон – медичний №2, 2 курс, 18 група.

Рубленик Володимир - медичний №2, 2 курс, 29 група;

Мельничук Гліб - медичний №2, 4 курс, 30 група;

Шишковський Ігор - медичний №2, 5 курс, 23 група;

«Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини»

У Києві 25 вересня 2014 відбулися збори Правління громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» на базі ДП «Клінічний санаторій «Жовтень» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця».

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.