Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Відбулися фінальні змагання Спартакіади БДМУ

8-9 квітня у Спортивному комплексі Буковинського державного медичного університету пройшли фінальні змагання Традиційної Спартакіади БДМУ з баскетболу серед чоловіків.

У турнірі брали участь команди всіх факультетів університету. Ці змагання традиційно користуються популярністю серед уболівальників, тож команди мали велику підтримку трибун. Усі очікували, що у фіналі будуть фаворити змагань – команди медичних факультетів №1 та №2. Але неочікувано потужно в цьому році виступила об‘єднана команда медичного факультету №4, фармацевтичного та коледжу БДМУ, яка змагалася у фіналі з командою медичного факультету №2. Результат змагань:

І місце – медичний факультет №2.

ІІ місце - об‘єднана команда медичного факультету №4, фармацевтичного та коледжу БДМУ.

ІІІ місце – медичний факультет№1.

Кращими гравцями турніру були:

Жук Антон – медичний №2, 2 курс, 18 група.

Рубленик Володимир - медичний №2, 2 курс, 29 група;

Мельничук Гліб - медичний №2, 4 курс, 30 група;