Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

«Ad futuram memoriam»

6 травня студенти БДМУ вшанували пам’ять викладачів нашого вузу, які поховані на міському кладовище у с. Годилів.

Студенти прибрали та поклали квіти до місць вічного спочинку: професора, доктора медичних наук, лікаря-гігієніста Савельєва Олега Миколайовича; професора, доктора медичних наук, вченого-анатома, ембріолога Проняєва Володимира Івановича; професора, доктора медичних наук, академіка АН вищої школи України, вченого-анатома, ембріолога Круцяка Володимира Миколайовича; кандидата медичних наук, старшого викладача кафедри соціальної медицини та ООЗ Зубовича Антона Полікарповича; старшого викладача кафедри іноземних мов Заболотного Костянтина Федоровича. Волонтерами цієї акції виступили: старший викладач кафедри іноземних мов Бицко Н.І., студенти 13 групи та 15 групи І курсу медичного факультету №1; студенти 22 групи ІІ курсу медичного факультету №2; студенти 3 групи І курсу фармацевтичного факультету.

Вічна пам’ять нашим славетним викладачам!

Акція до Дня боротьби з раком на кафедрі дерматовенерології

За рішенням ВООЗ, щорічно 4 лютого світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями.

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

В БДМУ розпочато конкурс студентських науково-дослідних робіт з народної медицини

У БДМУ розпочато другий етап І туру конкурсу студентських науково-дослідних робіт з народної медицини (історико-культурологічний аспект).