Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

«Ad futuram memoriam»

6 травня студенти БДМУ вшанували пам’ять викладачів нашого вузу, які поховані на міському кладовище у с. Годилів.

Студенти прибрали та поклали квіти до місць вічного спочинку: професора, доктора медичних наук, лікаря-гігієніста Савельєва Олега Миколайовича; професора, доктора медичних наук, вченого-анатома, ембріолога Проняєва Володимира Івановича; професора, доктора медичних наук, академіка АН вищої школи України, вченого-анатома, ембріолога Круцяка Володимира Миколайовича; кандидата медичних наук, старшого викладача кафедри соціальної медицини та ООЗ Зубовича Антона Полікарповича; старшого викладача кафедри іноземних мов Заболотного Костянтина Федоровича. Волонтерами цієї акції виступили: старший викладач кафедри іноземних мов Бицко Н.І., студенти 13 групи та 15 групи І курсу медичного факультету №1; студенти 22 групи ІІ курсу медичного факультету №2; студенти 3 групи І курсу фармацевтичного факультету.

Вічна пам’ять нашим славетним викладачам!