Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Благодійна акція

Небесна сотня

До Дня Героїв Небесної Сотні, з ініціативи Буковинського державного медичного університету і Департаменту охорони здоров’я ОДА проводиться безкоштовна благодійна акція в Університетській стоматологічній клініці. Стоматологічну допомогу надаватимуть висококваліфіковані фахівці стоматологічного факультету БДМУ.

Перелік благодійних послуг: огляд та санація ротової порожнини, професійна гігієна ротової порожнини, лікування захворювань ясен, лікування та пломбування зубів, видалення зубів, рентгендіагностика.

*Для учасників АТО та їх сімей, біженців з окупованих територій, та малозабезпечених верств населення надаються всі види стоматологічних послуг

Ми працюємо за адресою:

вул. Марка Вовчка, 2

Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»

(Кінцева зупинка тролейбусів №1, маршрутного таксі № 5)

Контактні телефони: 52-98-69;

моб.: 0953922135; 0967558970