Благодійна акція

Небесна сотня

До Дня Героїв Небесної Сотні, з ініціативи Буковинського державного медичного університету і Департаменту охорони здоров’я ОДА проводиться безкоштовна благодійна акція в Університетській стоматологічній клініці. Стоматологічну допомогу надаватимуть висококваліфіковані фахівці стоматологічного факультету БДМУ.

Перелік благодійних послуг: огляд та санація ротової порожнини, професійна гігієна ротової порожнини, лікування захворювань ясен, лікування та пломбування зубів, видалення зубів, рентгендіагностика.

*Для учасників АТО та їх сімей, біженців з окупованих територій, та малозабезпечених верств населення надаються всі види стоматологічних послуг

Ми працюємо за адресою:

вул. Марка Вовчка, 2

Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»

(Кінцева зупинка тролейбусів №1, маршрутного таксі № 5)

Контактні телефони: 52-98-69;

моб.: 0953922135; 0967558970

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.