100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

В БДМУ розпочалася підсумкова атестація

В БДМУ розпочалася підсумкова атестація

У ВДНЗ України “Буковинский державний медичний університет” розпочалася підсумкова атестація випускників 2018 року.

Слід зазначити, що перевірка рівня теоретичної підготовки студентів випускного курсу зі спеціальності “Лікувальна справа” відбулася 22 травня для іноземних і 25 травня для вітчизняних студентів у вигляді Міністерського ліцензійного інтегрованого іспиту “Крок 2. Загальна лікарська підготовка” (Krok 2. Medicine).

30-31 травня розпочалася заключна перевірка рівня практичної підготовки цьогорічних випускників із числа іноземних громадян медичних факультетів №2 та №3 у вигляді комплексних практично-орієнтованих іспитів з акушерства та гінекології, дитячих хвороб з дитячими інфекційними хворобами, гігієни та організації охорони здоров’я.

Необхідно відмітити, що цьогорічні студенти-випускники з Індії, Гани, Нігерії, Кенії, Канади, Італії, Фінляндії на високому рівні продемонстрували свої практичні навички і вміння щодо надання невідкладної медичної допомоги, проведення диференційної діагностики різноманітних хвороб і станів та їх лікування в акушерстві, гінекології та педіатрії, розв’язуванні складних ситуаційних завдань із гігієни та організації охорони здоров’я.

 

Більше новин БДМУ: 

В БДМУ відзначили День здоров'я

Під час заходу
До Всесвітнього дня здоров’я та 70-річчя Всесвітньої організації охорони здоров’я, в студентському читальному залі № 1, для студентів-іноземних громадян, була проведена інформаційна година «Здоров’я для всіх»

В БДМУ відзначили День науки

У третю суботу травня 2017 року в Україні відзначається професійне свято науковців – День науки.

В БДМУ відзначили Міжнародний день мови

Міжнародний день рідної мови – день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.