Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Посмішку дарувати – настрій піднімати

Найпростіший спосіб справити хороше враження – щира посмішка.

Як описував сам Дейл Карнегі: «... посмішка “говорить”: Ви мені подобаєтеся! Я дуже радий Вас бачити!». Похмура і незадоволена людина ніколи не справить позитивного враження на оточуючих. Сама посмішка нічого не вартує для людини, однак збагачує інших. Вона може залишатися в пам’яті оточуючих надовго, якщо не назавжди, хоча сама триває мить.

Як відомо, здоров’я зубів – запорука не лише красивої білосніжної усмішки, а й хорошого самопочуття загалом. Гарна естетична посмішка в сучасних умовах є не тільки показником здоров’я, але й ознакою впевненості в собі, вільного спілкування та успішності. Саме посмішка створює враження доброзичливості та є ознакою хорошого настрою.

Нагадаємо, що за даними Всесвітньої федерації стоматологів, карієс і хвороби ротової порожнини є найпоширенішими захворюваннями у всьому світі. Особливу увагу і настороженість викликає хронічний перебіг карієсу, який не милує ні бідних, ні багатих і сміливо крокує планетою.

Одна з основних порад для збереження гарної посмішки – це регулярні огляди у лікаря-стоматолога двічі на рік.

Це дозволить уникнути гострих станів і вчасно попередити розвиток ускладнень. Для підтримання здоров’я ваших зубів та ясен, окрім щоденних заходів гігієни (чищення зубів та язика два рази на день, користування ополіскувачами, флосами і зубними йоршиками) обов’язково необхідно здійснювати процедуру професійної гігієни ротової порожнини.

Отож, не варто нехтувати профілактичними оглядами у стоматолога, щоб потім не довелося лікувати серйозну проблему. А якщо на шляху до стоматологічного кабінету оселився страх, його можна перебороти. У такому випадку ми радимо обрати «свого» лікаря-стоматолога, який викликатиме довіру і, зрештою, стане гарантом вашої бездоганної усмішки.

Тому посміхайтеся частіше і даруйте свій позивний настрій оточуючим!

Матеріал підготували: завідувач кафедри терапевтичної стоматології, к.мед.н. Батіг В.М. та асистент кафедри Басіста А.С.
Понеділок, 02 квітня 2018

Відбулися вибори голови Студентської Ради

3 червня у Палаці «Академічний» відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування БДМУ.

Відбулися заходи до Дня боротьби з туберкульозом

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 24 березня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ доцентом І.В. Навчуком та асистентом Ж.А. Ревенко були проведені міні-лекції

Відбулися змагання з баскетболу

23-25 березня у Спортивному комплексі транспортного коледжу відбулися ігри Обласних Спортивних Ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації.

Баскетбольна команда БДМУ вже традиційно входить до трійки лідерів області разом з командами ЧНУ ім. Ю.Федьковича та ЧТЕІ КНТЕУ. Цього року команда підтвердила свій статус, здобувши бронзу змагань.

Відбулися змагання з вільної боротьби та дзюдо

В університеті відбулися фінальні змагання Спартакіади БДМУ з вільної боротьби та боротьби дзюдо.

У турнірі взяли участь команди всіх факультетів університету. Хочеться відзначити, що з кожним роком кількість учасників цих змагань збільшується. Цього року за перемогу боролися більше 30 учасників, а це по кількості відповідає рівню обласних змагань.