Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Команда БДМУ отримала перемогу у змаганнях "Біг Миру"

У неділю, 15 травня 2016 року у Чернівцях відбувся Біг Миру. Це спортивне дійство вже третій рік поспіль проводиться за ініціативи Національного Олімпійського Комітету України і збирає не тільки школярів та студентство, а й колективи спортивних товариств, громадських об’єднань, державних та комерційних підприємств. Програму Бігу Миру відкрила Естафета Миру, в якій взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста та вищих начальних закладів І-ІV рівнів акредитації. Надзвичайно приємно, що цього року збірна БДМУ тріумфально виступила на цих змаганнях. Наші дівчата та хлопці не залишили суперникам жодного шансу, здобувши перемогу у всіх етапах естафети. Під шалені оплески глядачів студент 5 курс медичного факультету №1 Згоранець Олександр з великим відривом першим перетнув фінішну лінію. Тож цього року почесний Перехідний Кубок Естафети Миру буде чекати наступних змагань у нашому університеті.

Студентка БДМУ здобула срібну нагороду

У середині лютого 2015 року на території Садгірського лісництва відбулась зимова першість Чернівецької області зі спортивного орієнтування.