Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Стоматологи БДМУ розповідали чернівчанам як правильно харчуватися

Під час заходу
До «Дня Здоров’я» студенти ІІ курсу стоматологічного факультету БДМУ під керівництвом кураторів кафедри терапевтичної стоматології асистентів Ватаманюк Наталії та Токар Ольги провели просвітницьку акцію «Здорове харчування запорука міцних зубів».
 
Майбутні стоматологи інформували жителів та гостей міста про важливість правильного та збалансованого харчування для збереження здорових зубів, а також акцентували увагу на певні продукти, що мають значний негативний вплив на зубну емаль та сприяють розвитку карієсу. Студенти роздавали інформаційні листівки українською та англійською мовами.
 
Чернівчани та гості міста отримали відповіді на питання, що таке карієс та як запобігти його утворенню. Також студенти наголосили на важливість регулярного догляду за ротовою порожниною та відвідування лікаря-стоматолога.
Понеділок, 16 квітня 2018 
Більше новин БДМУ: 

З нагоди Всесвітнього тижня імунізації студенти БДМУ провели просвітницьку акцію

Акція пройшла у Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка. Просвітницький захід зорганізували студенти медичного факультету №1 Антонюк І., Николин Т. та Луєвич Л. за підтримки доцента кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Галини Коваль.

З нагоди Міжнародного Дня жінок та дівчат у науці: всесвітньо відомі жінки-педіатри

Жіночі сторінки історії, пов’язані з історією науки, з науковими дослідженнями та досягненнями, залишаються маловідомими.

З нагоди професійного свята анестезіологи БДМУ провели круглий стіл

13 жовтня 2015р. з нагоди Всесвітнього дня анестезіолога асистентом кафедри анестезіології та реаніматології, к.мед.н. Володимиром Петриничем

З'їзд "Асоціації молодих донорів України"

У м. Івано-Франківськ 20 вересня відбувся перший З’їзд регіональних координаторів осередків Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація молодих донорів України».