Колектив кафедри медичної біології відвідав колишню співробітницю, ветерана ВВВ

Колектив кафедри медичної біології відвідав колишню співробітницю, ветерана ВВВ

Для Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» допомога та підтримка ветеранів Великої Вітчизняної війни – колишніх співробітників університету, справа велична.

Співробітники кафедри медичної біології та генетики провідали колишнього працівника кафедри, ветерана Великої Вітчизняної війни Муратову Євгенію Михайлівну. Важко передати словами ті емоції, які викликала у ветерана увага і щира людська подяка від колективу і студентства БДМУ. Її сльози радості свідчили про те, що про неї не забули, що переймаються її долею і станом важкохворого сина – інваліда І групи.

Поважний ветеран від усієї душі подякувала ректорату, профспілковому комітету, співробітникам університету та її рідній кафедрі медичної біології та генетики за надану їй допомогу, а також вагому підтримку у тривалому лікуванні її сина іпобажала всім міцного здоров’я, щастя і якнайшвидшого мирного неба в Україні.

У нашому суспільстві мало залишилося таких ветеранів війни як Євгенія Михайлівна, але пам’ять про них, хто ціною життя добував Перемогу, хто пройшов важке випробування, що випало на їхню долю, пекельні роки війни, нелегкий повоєнний час, ніколи не згасне в наших серцях.