Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Колектив кафедри медичної біології відвідав колишню співробітницю, ветерана ВВВ

Для Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» допомога та підтримка ветеранів Великої Вітчизняної війни – колишніх співробітників університету, справа велична.

Співробітники кафедри медичної біології та генетики провідали колишнього працівника кафедри, ветерана Великої Вітчизняної війни Муратову Євгенію Михайлівну. Важко передати словами ті емоції, які викликала у ветерана увага і щира людська подяка від колективу і студентства БДМУ. Її сльози радості свідчили про те, що про неї не забули, що переймаються її долею і станом важкохворого сина – інваліда І групи.

Поважний ветеран від усієї душі подякувала ректорату, профспілковому комітету, співробітникам університету та її рідній кафедрі медичної біології та генетики за надану їй допомогу, а також вагому підтримку у тривалому лікуванні її сина іпобажала всім міцного здоров’я, щастя і якнайшвидшого мирного неба в Україні.

У нашому суспільстві мало залишилося таких ветеранів війни як Євгенія Михайлівна, але пам’ять про них, хто ціною життя добував Перемогу, хто пройшов важке випробування, що випало на їхню долю, пекельні роки війни, нелегкий повоєнний час, ніколи не згасне в наших серцях.

Відбулося відкриття виставки «Світло душі»

До Дня матері студенти і співробітники Буковинського державного медичного університету 7 травня презентували в Історико-медичному музеї БДМУ виставку художніх робіт і декоративно-прикладного мистецтва «Світло душі».

Викладачі БДМУ, які носять почесне звання "Заслужений лікар України"

Професія лікаря належить до однієї з найдавніших і вважається однією з найшляхетніших. Як відомо, клятва Гіппократа була першою професійною клятвою, що стала праобразом відданості своєму обов’язку, символом служіння інтересам людини, заповіддю дбати про ближнього, як про самого себе.

Викладачі та студенти БДМУ відкрили меморіальну дошку Петру Степановичу Драчуку

16 жовтня 2012 року відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки професору Петру Степановичу Драчуку, присвячене 90-річчю від дня його народження.