Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

В БДМУ пройшли змагання з настільного тенісу

6 квітня 2017 року у спортивному комплексі БДМУ відбулися змагання з нагоди Всесвітнього дня настільного тенісу.

Це свято почали відзначати з 2015 року, цьогоріч до цієї ініціативи долучилися студенти БДМУ, зокрема спортсмени медичного факультету №1. Цю ідею одразу ж підхопили всі факультети, тому свято вийшло гарне.

Серед чоловіків переможцем став студент стоматологічного факультету Баланов Володимир, срібло у студента медичного факультету №2 Скоротіжука Назарія, 3 місце посів Гошій Вадим (медичний факультет №1).

Чемпіонкою серед дівчат стала Левинська Наталія (медичний факультет №2), друге місце – Ворніку Каріна (фармацевтичний факультет).

Розширений фоторепортаж

Галерея зображень:
В БДМУ пройшли змагання з настільного тенісу

В БДМУ відбулися змагання з настільного тенісу «Повір у себе»

15 лютого 2017 року в спортивному комплексі БДМУ пройшли благодійні змагання з настільного тенісу серед дітей з фізичними вадами «Повір у себе». Спортивний клуб БДМУ вже кілька років поспіль організовує подібні акції спільно з регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

В БДМУ пройшли ІV Обласні спортивні ігри з баскетболу

17 березня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання ІV Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.