Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студентка БДМУ – у числі переможців Всеукраїнської олімпіади з психології

Впродовж 1-2 червня 2017 року на базі Одеського національного медичного університету пройшов ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з психології для студентів вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів України.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» участь в олімпіаді взяла Олена Борсук (III курс, 16 група, спеціальність «Лікувальна справа»).

Студентка БДМУ продемонструвала високий рівень знань та за підсумками олімпіади, нагороджена дипломом переможця II ступеня (науковий керівник – професор Алла Борисюк, завідувач кафедри психології та філософії).

Від імені ректорату щиро вітаємо Олену та її наукового керівника з перемогою та бажаємо нових здобутків.