В БДМУ пройшли ІV Обласні спортивні ігри з баскетболу

17 березня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання ІV Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.

Цього року чоловіча команда БДМУ порадувала успішним виступом , яка стала срібним призером обласних змагань Очевидно цей успіх надихнув команду дівчат, які також стрімко увірвалися до фіналу, легко здолавши всіх конкуренток у підгрупі. У фіналі команда БДМУ боролась за перемогу з надзвичайно потужною командою ЧНУ ім. Ю. Федьковича і у достойній боротьбі дівчата завоювали срібло змагань.

У складі команди виступали:

Лучіцька Анна – медичний факультет №1, 2 к. 11 гр;

Воробель Володимира – медичний факультет №1, 4 к, 10 гр;

Фочук Наталія – медичний факультет №1, 5 к, 10 гр;

Фочук Мар‘яна – медичний факультет №1, 5 к, 10 гр;

Ясиновська Ірина – медичний факультет №1, 3 к, 4 гр;

Шустик Оксана – медичний факультет №1, 1 к, 5 гр.

Громович Катерина – медичний факультет №2, 2 к, 16 гр;

Максименюк Діана – медичний факультет №2, 3 к, 20 гр;

Михальчук Христина – медичний факультет №2, 1 к, 19 гр

Козак Анастасія – фармацевтичний факультет, 1 к, 3 гр;

Мінда Христина – медичний факультет №4, 4 к, 1 гр, “Педіатрія”;

Топорівська Оксана – стоматологічний факультет, 3 к, 2 гр;

Токарюк Юлія – стоматологічний факультет, інтерн.

Від імені ректорату щиро вітаємо команду з успішним виступом.

Всеукраїнська спартакіада вищих медичних навчальних закладів

Упродовж 1-3 жовтня 2012 року в Алушті (АР Крим) проходила Всеукраїнська спартакіада серед вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Організатором змагань були МОЗ України та Центральний комітет профспілки працівників охорони здоров‘я України. У програму змагань входили легка атлетика, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт та армспорт.

День боротьби з онкологічними захворюваннями: розвіювання міфів

4 лютого до Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями у комунальній медичній установі “Міська поліклініка №1” відбулася науково-практична конференція за участі науковців кафедр гігієни та екології, сімейної медицини, фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету, представників Чернівецького обласного о

Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Упродовж 10-12 лютого у спорткомплексі БДМУ проходили змагання ІV Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд.

Кафедра педіатрії, неонатології та перинатальної медицини

На кафедрі педіатрії, неонатології та перинатальної медицини відбулася бесіда зі студентами 2 групи 3-го курсу медичного факультету №4, присвячена 70-річчю БДМУ “Основні етапи розвитку кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини”, яку провів доцент кафедри Дмитро Нечитайло.