Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Фахівець БДМУ став учасником благодійної місії на Гаїті

Завідувач кафедри дитячої хірургії та отоларингології ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" професор Олег Боднар упродовж місяця працював з благодійною місією на Гаїті.

Олег Борисович поряд з американськими колегами – педіатрами та європейськими колегами – реаніматологами, в період з березня по травень перебував у республиці Гаїті в госпіталі St. Damien Pediatric Hospital з міссією надання допомоги дитячій хірургії Гаїті від Fondazione Francesca Rava – NPH Italia та Європейської асоціації дитячих хірургів (European Paediatric Surgeons Association).

Метою допомоги було проведення складних оперативних втручань та навчання дорослих хірургів Гаїті дитячій хірургії (читання лекцій, розʼяснення принципу оперативних втручань по ходу їх виконання). Головний лікар Dr. Gautier Jacqueline та головний дитячий хірург Гаїті Louisma Osnel були щиро вдячні за надану допомогу та виразили надію на подальшу співпрацю, нагородивши професора листом вдячності St. Damien Pediatric Hospital від 2017 року.

Галерея зображень:
Фахівець БДМУ став учасником благодійної місії на Гаїті

Благодійна акція

Небесна сотня

До Дня Героїв Небесної Сотні, з ініціативи Буковинського державного медичного університету і Департаменту охорони здоров’я ОДА проводиться безкоштовна благодійна акція в Університетській стоматологічній клініці. Стоматологічну допомогу надаватимуть висококваліфіковані фахівці стоматологічного факультету БДМУ.

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Благодійна акція до Дня людини із синдромом Дауна

Кожного року у березні світова громадськість відзначає День людини із синдромом Дауна. Зауважимо, що День проведення вибраний не випадково, адже це двадцять перший день третього місяця, що засвідчує наявність у клітинах людини третьої хромосоми в 21-й парі.