Студенти-медики підтримали людей з обмеженими фізичними можливостями

У спорткомплексі "Олімпія" 7 жовтня 2015р. пройшла VII відкрита міська спартакіада "слалом на активних візках з перешкодами" для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Близько 30 учасників претендували на перемогу у різних видах змагань: баскетбол, сила кисті, шахи, шашки, дартс.

З ініціативи іміджевої групи БДМУ студенти медичного факультету №1 долучились до проведення заходу.

Представники університету активно підтримували учасників під час запеклих, але дуже дружніх баталій та нагородили призерів змагань приємними подарунками.

Буковинський державний медичний університет отримав подяку за участь від товариства інвалідів-спинальників "Мрія". Окрему вдячність товариство висловило ректору університету Тарасу Бойчуку.

Студенти БДМУ пам'ятають про людей поважного віку

Уже декілька років поспіль колектив кафедри гістології, цитології та ембріології зі студентами академічних груп медичного факультету №1 та № 2 у перші жовтневі дні відвідують мешканців геріатричного центру.

Студенти БДМУ плели обереги для військових

31 березня студенти медичного факультету № 1 разом з іміджевою групою Буковинського державного медичного університету провели благодійний майстер-клас із плетіння оберегів для військових, які перебувають у зоні АТО.

“Козацькі забави” виграли спортсмени БДМУ

10 квітня  у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання “Козацькі забави” серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. В університеті вже третій рік поспіль проводиться цей турнір, організаторами якого є Спортивний клуб та профспілковий комітет Буковинського державного медичного університету, ФСТ “Спартак” та Студентський Парламент Буковини.