В БДМУ відзначили Міжнародний день Червоного Хреста

З нагоди Міжнародного Дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, який щорічно відзначається 8 травня, в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ відбулися інформаційні години «Милосердя не має кордонів»

для студентів І курсу 3,4 груп спеціальності «Лікувальна справа» (27 квітня 2017 року) та студентів-іноземних громадян І курсу медичного факультету № 3, 49 та 47 груп, в присутності викладачів Аністратенко А. В. та Руснак Ю. М. (28 квітня 2017 року).

Співробітники бібліотеки Данилова М.О. і Полякова Т.В. розповіли студентам про історію виникнення Міжнародного руху, його діяльність в різні періоди історії і значення в наш час. Особлива увага була приділена засновнику руху Анрі Дюнану і його прихильникам, які започаткували цю гуманістичну і миролюбиву справу та передали естафету прийдешнім поколінням.

Хвилина мовчання про пам’ять посланців Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, які загинули, виконуючи гуманітарну місію, створила атмосферу єдності всіх присутніх.

Особливого значення захід набув завдяки присутності представників Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, а саме заступника голови Товариства Візнюк Наталії та тренера з навчання населення першої медичної допомоги Кирилюк Олени, які детально розповіли студентам про фактичну діяльність Чернівецького Червоного Хреста. Викладення матеріалу супроводжувалось ілюстративним відеорядом.

Галерея зображень:
В БДМУ відзначили Міжнародний день Червоного Хреста

Студенти-медики взяли участь у благодійній акції

17 червня у РК «DOLCE CLUB» відбувся концерт легендарного українського гурту «Брати Гадюкіни».