В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.

Мешканців міста та області навчатимуть досвідчені викладачі університету.

На навчальних заняттях волонтерів вчитимуть надавати першу медичну долікарську допомогу при травматичних ушкодженнях кістково-м’язового апарату, кровотечах, зупинці серця тощо.

За додатковою інформацією та щодо графіку проведення занять звертайтеся на кафедру догляду за хворими та вищої медсестринської освіти.

"ШВИДКА ДОПОМОГА" СТАНЕ "ЕКСТРЕНОЮ"?

Шкробанець Ігор Дмитрович

Медики області працюють над тим, щоб забезпечити своєчасність прибуття бригад швидкої медичної допомоги. Зокрема, у містах – за 10 хвилин, у сільській місцевості – за 20 хвилин. Про це повідомив 5 листопада директор департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Ігор Шкробанець

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

Випускна атестація студентів-стоматологів

ВИПУСК-2013. 5 червня розпочалася державна випускна атестація студентів 5 курсу стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, яка триватиме до 15 червня.
Цьогоріч втретє стоматологічний факультет випускає 87 лікарів-стоматологів. Іспити розпочалися на базі стоматологічного корпусу по вул. Ризькій,1 б (кафедра хірургічної та дитячої стоматології). Наступні іспити з терапевтичної та ортопедичної стоматології будуть проходити на базі університетської стоматологічного центру по вул. м Вовчка, 2.
Очолює державну екзаменаційну комісію професор Ярослав Нагірний, завідувач кафедри хірургічної стоматології ДВНЗ Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Допомога постраждалим

Шановні співробітники та студенти, з ініціативи Студентської ради у Буковинському державному медичному університеті оголошена гуманітарна акція зі збору медикаментів для надання допомоги постраждалим у силовому протистоянні в центрі Києва. У гуртожитку №2 (читальна зала) та гуртожиток №3 (кімната № 91) працює Пункт прийому медикаментів.