Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Відбувся круглий стіл з сестринської справи

Сестринська справа - це найдавніше мистецтво, яке концентрується на турботі про пацієнта.

Мистецтво та наука тісно поєднуються в медсестринстві, адже унікальність покликання медичної сестри полягає в тому, щоб надавати кожній людині допомогу у всьому, що сприяє відновленню її здоров'я. Вона має бути максимально зібраною і готовою до виконання термінових завдань. Для цього їй необхідно здобути ступеневу медсестринську освіту.

15 березня за сприяння декана медичного факультету №4, професора Таміли Сорокман, на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти відбувся круглий стіл, у якому взяли участь: доцент В’ячеслав Гайдуков, головний куратор Світлана Семененко, студенти-магістранти сестринської справи Марина Бачу, Ірина Слободян, Ольга Урсакій та студенти 3 курсу коледжу БДМУ, спеціальність «Сестринська справа».

З вітальним словом до студентів звернувся доцент В’ячеслав Гайдуков, який ознайомив їх зі становленням та розвитком медсестринства у Буковинському державному медичному університеті та в світі.

Головний куратор медичного факультету №4 Світлана Семененко ознайомила студентів зі ступеневою медсестринською освітою, яка запроваджена у БДМУ: від молодшого спеціаліста до фахівців з вищою освітою - магістрів за спеціальністю «Сестринська справа», що відповідає європейським освітнім стандартам, розповіла їм про перспективи навчання на медичну сестру-бакалавра, про випускників факультету, які працюють на керівних посадах, займаються науково-педагогічною діяльністю.

Студенти з цікавістю слухали, а також жваво брали участь в обговоренні.