Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Гуртківці кафедри медичної біології відвідали паразитологічну лабораторію СЕС

Керівником наукового гуртка кафедри медичної біології та генетики асистентом Кривчанською Мар’яною було заплановано відвідування гуртківців паразитологічної лабораторії

з тематикою «Паразитонози на Буковині». Адже науково-дослідна робота студентів є продовженням і поглибленням навчального процесу та проводиться безпосередньо на кафедрі, у науково-дослідних та інших організаціях, з якими укладено кафедрою договори про співпрацю.

Доцентом кафедри Шумко Наталією було організовано відвідування гуртківцями Головного управління держсанепідслужби у Чернівецькій області, а саме паразитологічну лабораторію відділу досліджень біологічних факторів. Завідувач лабораторії Руснак Людмила радо ознайомила студентів з роботою лабораторії, сучасними методиками виявлення найчастіших інвазій, що зустрічаються на Буковині. Відвідали музей лабораторії, де зберігаються рідкісні мікро- та макропрепарати паразитів. Студенти дізналися багато цікавих клінічних випадків хворих, що характерні для тропічних країн (малярію, філярії та ін.).

Результатом проведення таких заходів є завжди цікаві пропозиції та думки з приводу вдосконалення профілактичної медицини, вирішення проблемних питань у лабораторній діагностиці.