Гуртківці кафедри медичної біології відвідали паразитологічну лабораторію СЕС

Керівником наукового гуртка кафедри медичної біології та генетики асистентом Кривчанською Мар’яною було заплановано відвідування гуртківців паразитологічної лабораторії

з тематикою «Паразитонози на Буковині». Адже науково-дослідна робота студентів є продовженням і поглибленням навчального процесу та проводиться безпосередньо на кафедрі, у науково-дослідних та інших організаціях, з якими укладено кафедрою договори про співпрацю.

Доцентом кафедри Шумко Наталією було організовано відвідування гуртківцями Головного управління держсанепідслужби у Чернівецькій області, а саме паразитологічну лабораторію відділу досліджень біологічних факторів. Завідувач лабораторії Руснак Людмила радо ознайомила студентів з роботою лабораторії, сучасними методиками виявлення найчастіших інвазій, що зустрічаються на Буковині. Відвідали музей лабораторії, де зберігаються рідкісні мікро- та макропрепарати паразитів. Студенти дізналися багато цікавих клінічних випадків хворих, що характерні для тропічних країн (малярію, філярії та ін.).

Результатом проведення таких заходів є завжди цікаві пропозиції та думки з приводу вдосконалення профілактичної медицини, вирішення проблемних питань у лабораторній діагностиці.

До Дня здоров’я провели акцію з виявлення цукрового діабету

За ініціативи кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ

На кафедрі акушерства провели круглий стіл, присвячений Софії Окуневській

На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології 12 травня проведено круглий стіл на тему: «Берегиня людського життя» зі студентами 4, 5 та 6 курсів, присвячений 150-річчю від дня народження Софії Окуневської.

На кафедрі анатомії відбувся круглий стіл «Видатні морфологи Буковини»

Буковинський край завжди славився талановитими людьми, серед яких є і видатні  науковці, і практичні лікарі.