Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Відбувся конкурсний відбір студентів, які стажуватимуться у Німеччині

Відбувся конкурсний відбір студентів, які стажуватимуться у Німеччині

21 березня 2016 року БДМУ відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина) на чолі з координатором програми білатерального обміну, заступником директора та завідувача відділення анестезіології клініки, професором, д. м. н. Карлом-Фрідріхом Клотцом. Візит закордонних партнерів мав на меті відбір студентів 4-5 курсів навчання для проходження літньої практики на базі Університетської клініки м. Любек. За результатами співбесіди з претендентів будуть обрані 4 студенти, які цього літа стажуватимуться в Німеччині. Білатеральний обмін між Вищим державним навчальним закладом України «Буковинський державний медичний університет» та Університетською клінікою м. Любек розпочато у 2006 році. Впродовж цього часу успішно відбувається обмін досвідом із закордонними колегами, набуття практичних навичок та розширення кругозору майбутніх лікарів. Відбір претендентів на участь у програмі обміну здійснюється за критеріями професійних здібностей, вільного володіння німецькою мовою та активної участі у житті університету. Професор Карл-Фрідріх Клотц зазначає, що академічна мобільність студентів і професорсько-викладацького складу є необхідною умовою формування спільного освітнього простору, та збільшує шанси молодих молоді на професійну самореалізацію.

Більше новин БДМУ: 

Вперше студентка коледжу БДМУ стала учасником Студентської республіки

Вперше студентка коледжу БДМУ стала учасником Студентської республіки

4-7 липня в місті Вижниця відбувся Регіональний етап Студреспубліки, присвячений спеціальній темі цього року «Програма модернізації України». Близько 500 молодих активних студентів міста Чернівці у формі оргдіяльнісної гри три дні поспіль працювали над ідеями соціального та економічного розвитку області.