Відбулися змагання з дзюдо

Збірна команда БДМУ з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних Спортивних Ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації,

які проходили в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі. У загальнокомандному заліку наші спортсмени здобули срібло. Цей вид є традиційно сильним в університеті, спортсмени ретельно готувалися до змагань, тому такий результат був абсолютно очікуваним. Надзвичайно приємним було й те, що за результатами особистих змагань у різних вагових категоріях маємо багато переможців та призерів.

І місце Савчук Микола – стомат, 1 курс.

Задорожнюк Катерина –мед №2, 1 курс.

ІІ місце Малахова Людмила – мед №2, 6 курс

Малахова Людмила – мед №2, 6 курс

Малецька Анна – мед №1, 2 курс.

Черешньовська Оксана – мед №1, 3 к

Георгіян Міхаела – мед №4, 2 курс.

Флорескул Роман – стомат, 3 курс.

Дем‘янчук Микола – мед. №1, 3 курс.

Гостюк Іван – стомат, 3 курс.

ІІІ місце Михайлін Євген – мед №2, 3 курс.

Кузик Ганна – мед №2, 3 курс.

Вітаємо наших спортсменів та їх наставників – викладача кафедри внутрішньої медицини, ФР та СМ Куриша Ярослава Васильовича та старшого викладача Вєдєрнікова Євгена Петровича.

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

В БДМУ продовжують роботу курси першої долікарської допомоги

З огляду на останні події в країні та на чисельні прохання мешканців міста та області на базі Буковинського державного медичного університету (кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти) започатковані та активно проводяться безкоштовні курси з надання першої долікарської допомоги.