Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з анатомії людини

Впродовж 18-20 квітня на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Горбачевського» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Анатомія людини».

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» представляли студенти 2 курсу: Ковальчук Анстасія, Рудейчук Діана, Микитюк Анастасія. Усі учасники достойно представили навчальний заклад, показали відмінні знання з практичних навичок, високий рівень теоретичної підготовки.

Студентка 2 курсу медичного факультету №2 Ковальчук Анастасія пройшовши не простий конкурсний відбір стала переможцем олімпіади і нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

В олімпіаді взяли участь студенти з усіх медичних вищих навчальних закладів України.
Середа, 02 травня 2018

Першість БДМУ з шахів

9 квітня в університеті пройшли змагання першості БДМУ з шахів. З цього виду спорту змагання найбільш довготривалі: попередні ігри почалися ще з середини березня, і ось відбулася, власне, фінальна частина змагань серед найкращих шахістів.

Перша лекція першокурсників

Гарною традицією є проведення перших лекцій, де студенти старших курсів, активісти студентського самоврядування та викладачі знайомлять з внутрішнім розпорядком, історією, традиціями університету студентів,  що тільки розпочали своє навчання у стінах Alma mater.

Першокурсників БДМУ посвятили у студенти

У передостанній літа, 30 серпня, у Палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників

Питання лікарської помилки обговорили на засіданні English Speaking Club

Під час заходу
Кожен останній вівторок місяця вже традиційно кафедра іноземних мов гостинно запрошує на засідання English Speaking Club.