100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

"Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…"

"Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…"

Цієї неділі ми святкуватимемо світле Христове Воскресіння. У кожного з нас залишаться приємні спогади, пов’язані з Великоднем.
Але у багатьох наших співвітчизників на третій день Великодніх свят серце краяла журба, а по обличчю котилися сльози.  26 квітня – одна з найтрагічніших сторінок в історії нашого народу.  Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль  –  це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

З нагоди тридцятої річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб асистентом Павлюкович Н.Д. був проведений виховний захід у формі круглого столу зі студентами 51 групи 5 курсу. Викладач ознайомила студентів з хронологією подій далекого 26 квітня 1986 року, з наслідками якого українці стикаються ще сьогодні. Документальний фільм «Chernobyl Life In The Dead Zone», переглянутий студентами, викликав зацікавленість та жваву дискусію.

Чорнобильський  вітер по душах мете.
Чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безупинно іде.
…Лиш пам'ять, лиш розум усе пам’ятає.
 

Більше новин БДМУ: 

Відбулася акція «Студенти БДМУ за чисте довкілля»

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету під гаслом «Студенти БДМУ за чисте довкілля»

25 квітня під час Всеукраїнського суботника «Зроби Україну чистою» прибрали берег р. Прут, загальною протяжністю близько2 300 м. Сміття було зібрано на 3 вантажівки.