БДМУ став учасником Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні

Впродовж 24-25 жовтня 2018 року в Буковинському державному медичному університеті перебували представники Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) – Тарас Тимочко та Яна Чапайло.

Під час візиту відбулася зустріч з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету, під час якої було підписано меморандум про співпрацю між БДМУ та Американськими Радами з міжнародної освіти. Метою даного проекту є формування прийняття цінностей та важливості академічної доброчесності та посилення громадської підтримки академічної доброчесності в системі вищої освіти України.

24 жовтня Тарас Тимочко, координатор проекту зустрівся з професорсько-викладацьким складом навчального закладу та презентував присутнім програму та положення проекту SAIUP

Також координатори проекту зустрілися зі студентами і провели для них лекцію-дискусію з питань академічної доброчесності.

«Академічна доброчесність – завжди твій вибір»

Лекції передував інтерактивний захід Студентської ради БДМУ «Академічна доброчесність – завжди твій вибір» для учасників, якими стали студенти 1-2 курсу та їх студентські тьютори. В холі корпусу були створені локації, в яких учасникам надавали змогу обрати варіанти своїх дій в тій чи іншій про вокативній ситуації, а потім зустрітися з наслідками їх вибору.

Після того як учасники проходили всі локації, їх запрошували в лекційну залу, де на них вже чекали представники «Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні – SAIUP» Тарас Тимочко і Яна Чапайло. Вони провели ознайомлювальну лекцію на тему академічної доброчесності та подискутували зі студентами про медичні та освітні реформи, роль плагіату в науковій роботі тощо.

Після лекції відбувся ще один інтерактивний захід, зорганізований Студрадою БДМУ. Студенти, які отримали при вході до зали частини пазлу, вписували що означає для них академічна доброчесність після проведення даного заходу. Склавши всі частини пазлу разом, учасники сформували Стіну Доброчесності.

На завершення заходу відбувся тренінг від USAID_ВзаємоДія, які завітали в Буковинський державний медичний університет з метою поспілкуватися зі студентами та розібрати антикорупційні сценарії. Студенти гаряче дискутували з представниками антикорупційного проекту про різноманітні життєві ситуації в яких зустрічалася корупція.

25 жовтня Тарас Тимочко та Яна Чапайло зустрілися зі студентами-іноземними громадянами БДМУ та презентували їм лекцію ««Мотивація до навчання як запорука академічної доброчесності».
Галерея зображень:
БДМУ став учасником Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні

4 січня розпочинається реєстрація абітурієнтів для участі у зовнішньому тестуванні

4 січня 2013 року розпочинається реєстрація абітурієнтів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) 2013 року. Реєстрація триватиме до 5 березня.
До реєстрації потрібно підготувати документи та матеріали:

English Speaking Club продовжив роботу

На кафедрі іноземних мов 31 березня відбулось чергове засідання English Speaking Club.

В БДМУ підведено підсумки Міжнародного конгресу студентів та молодих вчених

7 квітня 2017 року на 2-му пленарному засіданні відбулося підведення підсумків та урочисте нагородження переможців ІV Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (BIMCO 2017).

Першокурсників БДМУ посвятили у студенти

У передостанній літа, 30 серпня, у Палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників